Pagan Federation International * Nederland
Pagan Federation International * Nederland

Home > PFI Conferentie


PFI Conferentie Nederland 2007
Zaterdag 12 Mei 2007 * Lunteren  * Download the program in English

Op zaterdag 12 Mei 2007 organiseert de Pagan Federation International alweer haar zevende conferentie in Nederland. Evenals voorgaande jaren belooft het een bijzondere feestelijke dag te worden! Van 10.00 tot 18.00 rituelen, lezingen, workshops, een grote markt, muziek, enzovoort. Om 18.30 een warm  buffet en salades. 's Avonds entertainment, muziek en dans.

Top van document

Top van document

Programma  
Belangrijke sprekers op deze conferentie zijn o.a. Geraldine Beskin van de Atlantis Bookshop in London, Julia Philips, Hera en Arghuicha van Greencraft, en Torc en Ivy Bloos die het openings- en sluitingsritueel gaan verzorgen in Druïdenstijl.

Voorlopig programma:  (download the program in English)

Tijd

Ovale zaal 5

Zaal 3

Zaal 2 of 4

 
10.30 Torc en Ivy Bloos: Druidische openings-ceremonie   NB: Alle workshops duren 45 minuten met 15 minuten pauze ertussen
 
11.30 Geraldine Beskin:
Aleister Crowley (Eng.)

Holger: Het voelen van  de verschillende energien van (edel)stenen

Alruin: Necronomicon
 
12.30 Julia Phillips:  
Madeline Montalban (Eng.)
Maya: Zelf een ritueel schrijven. Arghuicha: Het keltische bomensysteem
 
13.30 Hera: Rituele cirkeldansen
(uitleg over de dans)
Anke Zack / Caroline Daalder: De weg van de Godin Saddie Lamort: The kaballah (Eng.)
 
14.30 Hera: Rituele cirkeldansen (vervolg en dansen) Ina Cüsters: Actieve workshop Julia Phillips:  
Madeline Montalban (Eng. herh.)
 
15.30 Alexsandra en Martin:
4-elementenritueel
Geraldine Beskin:
Aleister Crowley (Eng. herh.)
Yoeke Nagel: De magie van het huishouden
 
16.30 Luna Verde:
Buikdansen
Felicia Molenkamp: Kruidenwandeling buiten het gebouw Abe de Verteller:
Keltische verhalen (eventeel buiten)
 
17.45 Torc en Ivy Bloos: Sluitingceremonie    
  Eetzaal klaarzetten
18.30 Eetzaal Indonesisch Buffet & salades & vegetarische maaltijden Bar: broodjes, frites, soep, kroketten etc.
  Grote zaal: 18.00-20.00 markt afbreken & klaarmaken voor avondprogramma

Tijd

Grote Zaal

20.00
22.00
Harmony Glen * www.harmonyglen.com
Keltische luister- en dansmuziek
22.30 Grote zaal opruimen

Uitsluitend voor leden van de PF en sprekers: Op vrijdagavond 11 mei vanaf 18.00 uur is onze gebruikelijke pre-conference party! Gezellig bijkletsen met de sprekers van de conferentie, nog wat laatste dingen organiseren, de zalen klaarmaken, voorbereidingen voor de rituelen treffen, oefenen, en uiteraard soep, en een hapje en een drankje aan de bar. Mede dankzij de inspanningen van de leden en de hand- en spandiensten van iedereen loopt de organisatie altijd weer op rolletjes!

NB: Omdat de vraag steeds vaker wordt gesteld, is het wellicht goed om te vermelden dat de PFI Conferentie helaas niet toegankelijk is voor kinderen en tieners. De minimum leeftijd is 18 jaar. Dit is volkomen in overeenstemming met de lidmaatschapscriteria van de Pagan Federation, waar de minimum leeftijd ook 18 jaar is.

Top van document

Campings en hotels
De volgende campings en hotels liggen in de buurt van de conferentie:

  • Camping en hotel De Scheleberg, * * * *, Immenweg 15, 6741 KP Lunteren, tel: (0318) 485 996. Schitterende camping, mooie schone grasvelden, ruime plaatsen, veel naald en loofbomen. Ongeveer 7 minuten per auto van de conferentie.
  • Camping De Rimboe, * *, Boslaan 129, 6741 KG Lunteren, tel: (0318) 482 371. Ongeveer 5 minuten per auto van de conferentie, minder fraai dan de Scheleberg, maar  ook in het bos gelegen.
  • Hotel Hugo de Vries, Dorpsstraat 13, 6741 AA Lunteren, tel: (0318) 485 255. 5 minuten lopen vanaf de conferentie.
  • Hotel De Wormshoef, * * *, Dorpsstraat 192, 6741 AS Lunteren, tel: (0318) 484 241. 20-30 minuten lopen vanaf de conferentie.

Top van document

Lokatie, prijs, informatie
Kaartjes worden ook verkocht op sommige heksencafé’s. Voor leden van de PFI is er een receptie op vrijdag 19 mei vanaf 18.00 uur.

Prijzen:
PF leden:   
Niet-leden:  
Kraam:      
Maaltijd:    
€ 12.00
€ 15.00
€ 15.00 per tafel, (exclusief toegangskaartje)
€ 13.00 (vlees of vegetarisch)


Kaartjes zijn ieder jaar snel uitverkocht, als je verzekerd wilt zijn van een kaartje maak dan direkt het verschuldigde bedrag over, onder vermelding van je naam, (eventuele heksennaam), en stuur gelijk een mailtje naar LadyBara@paganfederation.org, dan heb ik alle gegevens bij elkaar. Kaartjes gaarne betalen via overschrijving op het volgende bankrekeningnummer: ABN-AMRO 60.60.20.578 ten name van Pagan Federation International, Den Haag, o.v.v. LUNTEREN, maaltijd, vlees tenzij vegetarisch is vermeld.
IBAN:   NL59 ABNA 0606 0205 78
BIC:
      ABNANL2A
Bij het kaartje zit tevens info hoe per trein of auto in Lunteren te komen.

Als je belangstelling hebt een workshop of lezing te geven laat mij dit dan weten.
Voor verdere informatie: LadyBara@paganfederation.org, of telefonisch op nr. (06) 5471 4010 ( alléén tussen 18.00 – 20.00 uur).

Blessed Be,
Lady Bara

Top van document

Lid worden van de Pagan Federation
Om lid te worden van de Pagan Federation kunt u een brief schrijven waarin u iets over uzelf vertelt en een lidmaatschapsformulier aanvraagt. Graag een aan uzelf geadresseerde en gefrankeerde envelop bijsluiten.

    PF International Nederland
    Postbus 473
    3700 AL  ZEIST

U kunt ook een e-mail sturen om het lidmaatschapsformulier op te vragen. Vergeet dan niet uw naam en adres te vermelden!

Top van document